Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

Запрошуємо на заняття рукоділлям!

Busy Bee Club

З сімейним клубом Busy Bee Club завжди весело, цікаво, креативно. Адже дітки розвиваються краще  тоді, коли їм цікаве те, що вони роблять, що викликає подив та захоплення. Всі маленькі бджілки  знають, що не тільки мед, а й мамине молочко таке ж цінне і важливе для розвитку та здоров’я, тому  вони не могли пролетіти повз такого цікавого та корисного свята.

Ми проведемо для усіх охочих майстер-клас з виготовлення восьминіжок, які необхідні при виходжуванні передчасно народжених дітей і не тільки. Такі іграшки мають терапевтичний ефект – заспокоювати дитину.

Також буде ще майстер-клас для дітей «Мрії про море». Влітку ми всі мріємо про морe. Хтось вжe приіхав, а хтось тільки збирається. Пропонуємо нашим малeньким відвідувачам створити сувeнір про морe. Ті, хто вжe насолодився ним, з радістю пригадають, як там було гарно. А ті, хто тільки збираються, зможуть уявити, чим вони там будуть займатися. В будь-якому випадку, цікаво будe всім.

Хто ми?

Busy Bee Club об’єднує родини, яким цікаво розвиватися самим та розвивати своїх дітей в різноманітних напрямках. В клубі кожен може реалізувати свої мрії та ідеї. Так, в нас народилася і успішно проходить програма «ТатоТут – клуб люблячих татусів», програма «Як мама» – клуб для дівчаток, де вони можуть відчути себе справжніми леді та дізнатися багато цікавого та необхідного для сучасних дівчат. Запрошуємо на заняття з розвитку і підготовки до школи, творчості і вивчення мов, ментальної арифметики і робототехніки. А також в наш садок і школу!

Busy Bee Club
Busy Bee Club

Сімейний дитячий клуб

Busy Bee Club
Busy Bee Club

Сімейний дитячий клуб