Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Жіноча гімнастика: бути Чарівницею!

На практиці підбадьоримося, отримаємо задоволення від свого тіла, повеселимося, поповнимося жіночністю і жіночою силою. Чекаю на вас! Обов’язкова попередня реєстрація ==>

Жіноча гімнастика: бути Чарівницею!

Як мамі, роблячи багато різних справ, швидко відновлювати сили, бути здоровою, красивою, в ресурсі?
Запрошую в споконвічно жіночу практику – бути Чарівницею!
– Чарівницею своїх станів і простору добробуту навколо себе. А допоможе нам в цьому жіноча гімнастика Сила Берегині, вправи з якої ми зробимо на майстер-класі. Підбадьоримося, отримаємо задоволення від свого тіла, повеселимося,  поповнимося жіночністю і жіночою силою.

На жаль, реєстрація вже закінчена 🙁

На нашому сімейному святі-акції на підтримку грудного вигодовування буде організована поляна, де пройдуть не семінари, а практичні майстер-класи для батьків!
Це буде невелика галявина (15 місць), ми хочемо, щоб це було камерне спілкування, тому вхід туди можливий тільки, якщо ви зареєстровані. Виберіть те, що вам відгукнеться і заповніть поля анкети. До зустрічі на святі!

Глущенко Світлана
Глущенко Світлана

інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування, м.Житомир

Глущенко Світлана
Глущенко Світлана

інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування, м.Житомир