Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / 50 відтінків плачу – як зрозуміти дитину і допомогти?

Ви хочете, щоб ваша дитина не плакала, була спокійною і добре себе почувала? Тоді приходьте на цю лекцію! Ця лекція буде супроводжуватися сурдоперекладом.

50 відтінків плачу – як зрозуміти дитину і допомогти?

Дитячий плач – це спосіб вираження бажань і потреб дитини, а також можливість спілкуватися з батьками та навколишнім світом. Це те безмежне, що неможливо описати, те чуттєве, що не дає спокою, те єдине, що не залишить у спокої будь – яку людину, особливо батьків. Через крик маленька людина проявляє свої глибинні почуття, емоції та інстинкти.

За кожним новим випадком, кожним окремим криком стоїть намагання виробити якусь спільну модель комунікації і сигналізації між дитиною і мамою чи татом. Це природний спосіб вибудувати відносини з дорослими і рештою світу, навчитися управляти подіями, ставити і досягати мету для задоволення своїх потреб.

  • Які причини дитячого плачу, та який він буває?
  • Що відбувається з батьками під час плачу малюка?
  • Чи є вихід?

На ці та інші питання ви отримаєте відповіді на нашому святі від Ірини Гордієнко.

Ірина Гордієнко – дитячий невролог і психіатр, Бобат-лікар*, експерт з раннього втручання, дитячий лікар з 18-річним досвідом роботи. Завдяки великому досвіду супроводу та реабілітації дітей з особливими потребами Ірина володіє мистецтвом точного і раннього виявлення проблем без гіпердіагностики.

*Бобат-терапія – це нейро-розвиваючий супровід, який має вплив на м’язовий тонус і стимулює розвиток моторики. Кінцевою метою Бобат-терапії є формування правильної схеми руху та застосування моторних можливостей у повсякденному житті.

Чекаємо на вас!

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://goo.gl/forms/sc0S6TZ8ikZWepbo2

Увага! Ця лекція буде супроводжуватися сурдоперекладом – запросіть на неї своїх знайомих, яким це буде важливо!

 

Ірина Гордієнко
Ірина Гордієнко

дитячий невролог і психіатр, Бобат-лікар медичного центру педіатрії розвитку «Особливі»

Ірина Гордієнко
Ірина Гордієнко

дитячий невролог і психіатр, Бобат-лікар медичного центру педіатрії розвитку «Особливі»