Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Чи можна вакцинуватися вагітним та годуючим матерям?

Не пропустіть зустрічі із лікаркою, щоби дізнатися більше про вакцинацію вагітних та породіль з точки зору доказової медицини і поставити експертці всі питання, що вас цікавлять!

Чи можна вакцинуватися вагітним та годуючим матерям? Які вакцини можна вводити під час вагітності, а якими слід щепитися ще на етапі її планування? Як захистити від інфекцій породіль і малюків?

Не пропустіть зустрічі із лікаркою, щоби дізнатися більше про вакцинацію вагітних та породіль з точки зору доказової медицини і поставити експертці всі питання, що вас цікавлять.

Інфекційні хвороби можуть бути особливо небезпечними для майбутньої мами і малюка. Дізнайтеся, які планові щеплення слід зробити, коли сім’я готується до появи дитини, а які щеплення дозволяється проводити вагітним в екстрених випадках.

Лекція Світлани Томенко, яка також є головою ГО «ВакциНація»

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://forms.gle/GhqBxb5pZaGmZQA69

Чекаємо на вас!

Світлана Томенко
Світлана Томенко

дитяча лікарка і національна тренерка з вакцинації, сертифікована ЮНІСЕФ

Світлана Томенко
Світлана Томенко

дитяча лікарка і національна тренерка з вакцинації, сертифікована ЮНІСЕФ