Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

Книга – перше, з чим знайомиться малюк, через що пізнає світ. На святі ми пропонуємо багато цікавих повчальних та пізнавальних активностей!

DODObooks

Дитяча інтернет-книгарня DODObooks створена звичайними мамами для всіх, хто так само, як і ми, шукає у безкрайньому різноманітті дитячої літератури добро, красу, казку та мрію… На її створення нас надихнули наші діти, бо з ними з’явилася нова мрія (нехай і звучить вона старомодно) – аби діти, які ростуть в сучасному світі високих технологій і безмежних потоків інформації, любили запах нової книги так само, як комп’ютер чи планшет. Ну, хіба трішки більше 🙂 Щоб одним із улюблених захоплень малих бешкетників було читання паперових книг.

У нас Ви знайдете книги з усього світу, подарункові книжкові набори, книги англійською мовою, літературу для батьків, книги мамі до кави, подарункові сертифікати, авторські іграшки ручної роботи.

DODObooks
DODObooks

Дитяча інтернет-книгарня

DODObooks
DODObooks

Дитяча інтернет-книгарня