Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Як зробити жінку, яка годує, щасливою. Підтримка та роль сім’ї

Коли жінка тільки починає звикати до ролі матері, найбільшою допомогою для неї буде надання можливості зосередитися на дитині, не відволікаючись на хатні справи – прибирання, готування їжі, прання, тощо. Ви згодні? Приходьте до нас на лекцію!

Як зробити жінку, яка годує, щасливою. Підтримка та роль сім’ї

Всім відомо, що стан жінки після пологів – дуже особливий, вразливий та хвилюючий. І саме в цей період молода матуся найбільше потребує підтримки та допомоги. Але допомога ця теж має бути спеціальною, такою, щоб не зашкодила делікатному процесу встановлення стосунків між мамою та дитиною та не втручалася в тонкі процеси організації грудного вигодовування. Таку допомогу мовою фахівців-психологів називають «створенням підтримуючого оточення».  Що ж це таке і хто може входити до такого оточення?

Коли жінка тільки починає звикати до ролі матері, найбільшою допомогою для неї буде надання можливості зосередитися на дитині, не відволікаючись на хатні справи – прибирання, готування їжі, прання, тощо. Тому вся «група підтримки»  у особі чоловіка, бабусі, подруг або навіть і старших дітей має про це пам’ятати і піклуватися про породіллю саме таким чином. А ще підтримувати маму значить – підтримувати гв, тому вся родина повинна усвідомлювати цінність та користь грудного вигодовування і навіть  мати знання з базових принципів його організації! Адже серед безкрайого моря порад від всіх оточуючих дуже важливо обирати правильні. До нашої лекції ми запрошуємо всіх охочих майбутніх членів команд підтримки! Ми розкажемо, як створити спокійний та нестресовий простір у сім’ї з новонародженим малюком, де всім членам буде затишно та комфортно!

Коваль Ольга
Коваль Ольга

консультант з грудного вигодовування громадської організації «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»

Коваль Ольга
Коваль Ольга

консультант з грудного вигодовування громадської організації «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»