Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Чарівна дитяча перукарня «Стиляги»

Приводьте своїх маленьких принцес, для яких перукари протягом дня будуть плести коси, також з вплітанням різнокольорових пасм!

Чарівна дитяча перукарня «Стиляги»

Приводьте своїх маленьких принцес, для яких протягом дня будуть плести коси, в т.ч. з вплітанням різнокольорових пасм!

Що таке стиль дитини? Для нас – це не лише модний одяг, гарне взуття, а й сучасна зачіска, з якою ваша дитина вигдядатиме неперевершено.

Ми межа професійних дитячих перукарень «Стиляги», запрошуємо дітей та їхніх батьків до наших салонів, розташованих на Солом`янці та Виноградарі. В наших салонах все влаштовано спеціально для маленьких клієнтів: професійні майстри ставляться с розумінням та турботою до малюків, незалежно від віку, вміють працювати з ними. Крім того, стрижка у нас – це гра! Адже стильні інтер’єри, спеціальні крісла автівки та улюблені мультфільми на екрані – це зовсім не схоже на стрижку, а більше нагадує цікаву пригоду не тільки для малюків, а й для їхніх бітьків. Особливою послугою у нас є перша стрижка малюка в видачею Свідоцтва з фотографією та конвертом з першими локонами на пам’ять про таку особливу подію. Для дітей дорослішого віку ми пропонуємо креативні зачіски та поради, кольорове дитяче фарбування та модні укладки. А для маленьких принцес незалежно від віку у нас є особливі пропозиціі: плетіння кос (в тому числі з улюбленим канікалоном), дитячий манікюр та педікюр з будь-яким дизайном, прокол вушок найкращими системами, та, навіть, спражній SPA догляд за волоссям. Крім того, в одному із наших салонів ми надаємо повний спектр послуг для батьків, і ви маєте змогу провести чудово час всією сім’ю та отримати улюблені послуги в сфері краси. Ви та ваші діти варті найкращого.

До зустрічи!

 

«Стиляги»
«Стиляги»

Дитяча перукарня

«Стиляги»
«Стиляги»

Дитяча перукарня