Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Дитячій клуб «Дітки – щастя є»

Всі малюки обожнюють тварин, гелієві кульки та мильні бульбашки. На нашому святі аніматори дитячого клубу «Дітки – щастя є» розважатимуть ваших малюків веселими кульками фігурками різних тваринок, а також влаштують…

Дитячій клуб «Дітки – щастя є»

Всі малюки обожнюють тварин, гелієві кульки та мильні бульбашки. На нашому святі аніматори дитячого клубу «Дітки – щастя є» розважатимуть ваших малюків веселими кульками фігурками різних тваринок, а також влаштують для ваших діток красиве шоу мильних бульбашок. Приходьте – буде весело і цікаво!

Хто ми?

Сімейний клуб «Детки – счастье есть» – локація для всієї родини. Тут мами і тата знайдуть всі необхідні для малечі товари, починаючи з підгузків і закінчуючи урочистим вбранням, а діти в цей час зможуть побавитись на дитячому майданчику, відвідати курси та заняття, цікаві майстер-класи або просто випити смачний молочний коктейль і з’їсти домашні солодощі.

Колектив клубу надають консультації по догляду за дитиною та підберуть влучно з широко представленого асортименту магазину все необхідне для малечі. Гігієна та косметика з народження дитини найвідоміших брендів, дитяче харчування, посуд та аксесуари, іграшки, дитяча кімната….та ще багато чого іншого представлено в магазині.

Ми все необхідне збираємо до пологового будинку, інформаційно підтримуємо та з нетерпінням виписуємо з гелевими кульками та подарунками ( це все є гарантом того, що ми поруч і розуміємо як необхідно підтримати майбутніх батьків)

Кваліфіковані психологи ведуть курси з раннього розвитку дитини, а досвідчені педагоги проводять  заняття з підготовки для школи – і все це на базі нашого клубу!

У нас працює відкритий дитячий майданчик та дитяча кімната.

Також  «Детки – счастье есть» разом з найкращими аніматорами організовують свята «під ключ». Якщо у вашої дитини День Народження або будь-яке інше свято, ми зробимо все: від розваг до приготування святкових солодощів!

Наш дитячий прості, це такий «all inclusive» у сфері товарів та послуг для діточок. Все, що вам потрібно ви знайдете на наших полицях!

Наш колектив обожнює свою роботу, бо це є наше покликання

Дитячій клуб «Дітки - щастя є»
Дитячій клуб «Дітки - щастя є»

дитячий магазин

Дитячій клуб «Дітки - щастя є»
Дитячій клуб «Дітки - щастя є»

дитячий магазин