Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Фольк-студія Правиця

Ви зможете побавитися у старовинні українські ігри й забавлянки, поспівати колоритних народних пісень та впевнитись у тому, що українське – це класно!

Фольк-студія Правиця

Фольк-студія «Правиця» занурює дітей в українські традиції так, щоб кожен відчув себе частинкою великого народу. Так формується команда друзів, які ростуть і розвиваються разом в найкращому україномовному середовищі. З кожною народною піснею чи забавлянкою діти зближуються з природою та ставляться до неї з такою ж повагою, як і наші предки в давнину. Тому вихованці «Правиці» малюють писанки чи колядують не просто підтримуючи традицію, а розуміючи її витоки. На дитячій галявине разом з «Правицею»  малеча зможе побавитися у старовинні українські ігри й забавлянки, поспівати колоритних народних пісень та впевнитись у тому, що українське – це класно!

Правиця
Правиця

Фольк-студія

Правиця
Правиця

Фольк-студія