Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Галявинка «Поспішайки»

Запрошємо усіх завітати на галявину поспішайок, передчасно народжених дітей в рамках свята грудного вигодування, де будуть представлені дружні організації, які підтримують таких діток.

Галявинка «Поспішайки»

Запрошємо усіх завітати на галявину поспішайок, передчасно народжених дітей в рамках свята грудного вигодування, де будуть представлені дружні організації, які підтримують таких діток. Адже для передчасно народжених малят грудне вигодування ще більш важливе, ніж для дітей, народжених в термін.

Всеукраїнська Асоціація батьків передчасно народжених дітей та група «Торопижки» облаштують дитячу зону із конкурсами, майстер-класами та цікавими активностями. На інформаційному стенді можна буде отримати повну інформацію про проекти та діяльність організації, поспілкуватися із родинами, які мали досвід виходжування «ранніх пташок».

ТМ «Раненько», що виготовля` товари для маловагових, новонарожених та передчасно народжених дітей розіграє кілька ортопедичних подушок, які допомагають немовлятам спати у фізіологічному положенні. Подушечки зручні, легкі у використанні і стануть у нагоді батькам у догляді за дитиною.

ГО Вулик ідей чи сімейний клуб busy Bee Club проведе для усіх охочих майстер-клас з виготовлення восьминіжок, які необхідні при виходжуванні передчасно народжених дітей. Такі іграшки мають терапевтичний ефект і застосовуються як у відділенні інтенсивної терапії, так і на другому етапі виходжування для того, аби заспокоїти дитини. Лікарями доведено, що тримаючи щупальця восьминіжок, дитина схильна менше виривати зонди та інше медичне обладнання, що прикріплене до немовлятка під час різних процедур.