Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Годуємо грудьми: комфорт і насолода!

Приходьте і навчитеся годувати зручно, комфортно і із задоволенням. Ми випробуємо різні пози для годування і для різник випадків: маминого відпочинку, заколисування, при лактостазі та інше.
Обов’язкова попередня реєстрація ==>

Годуємо грудьми: комфорт і насолода!

Зазвичай годуюча мама оволодіває лише кількома позами для годування, і навіть в цьому випадку деякі положення видаються незручними або такими, в яких мамі не вдається прикласти дитинку до грудей правильно. На нашій зустрічі-практиці ви дізнаєтеся про різноманіття положень для годування малюка, про переваги та недоліки деяких із них та ситуації, в яких варто надати перевагу тому чи іншому положенню. Ми навчимося, як досягти правильного прикладання у положеннях сидячи, стоячи, лежачи, а також, як зрештою зробити годування комфортним не лише для дитини, а й для себе. А щоб зробити нашу зустріч максимально результативною, ми заохочуємо вас до активної практики разом із вашими малюками прямо на нашій галявині, тож не забудьте прихопити із собою ковдрочки та пелюшки, на які ви зможете покласти діток.

На жаль, реєстрація вже закінчена 🙁

На нашому сімейному святі-акції на підтримку грудного вигодовування буде організована поляна, де пройдуть не семінари, а практичні майстер-класи для батьків!
Це буде невелика галявина (15 місць), ми хочемо, щоб це було камерне спілкування, тому вхід туди можливий тільки, якщо ви зареєстровані. Виберіть те, що вам відгукнеться і заповніть поля анкети. До зустрічі на святі!

Шипунова Віктория
Шипунова Віктория

консультант з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», мама двох дітей

Шипунова Віктория
Шипунова Віктория

консультант з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», мама двох дітей