Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Грудне вигодовування у перші дні життя

Коли прийде молоко? Чи вистачає малюку молозива, а якщо ні – чим його догодувати? Чи дійсно потрібні болісні розціджування як профілактика маститу? Чи можна мамі пити стільки, скільки хочеться? Відповіді на це питання ви зможете отримати на нашій зустрічі.

Грудне вигодовування у перші дні життя

Відомий крилатий вислів стверджує: «Попереджений – значить озброєний!»

Саме тому одним з основних наших завдань ми вбачаємо озброєння майбутніх матусь надійними та перевіреними знаннями з техніки та правил грудного вигодовування. І, щоб початок гв пройшов гладенько та без істотних проблем, саме про початок усіх процесів, що очікують на молоду матусю та її немовля одразу після народження, ми детально поговоримо протягом цієї лекції. Жінка, яка щойно стала мамою, а надто – вперше у своєму житті, зазвичай почувається дуже вразливою та невпевненою у своїх діях. Коли прийде молоко? Чи вистачає малюку молозива, а якщо ні – чим його догодувати? Чи дійсно потрібні болісні розціджування як профілактика маститу? Чи можна мамі пити стільки, скільки хочеться? І взагалі, як все таки правильно давати груди – за розкладом чи вимогою малюка? Наш лектор Ольга Федорченко не тільки відповість на ці питання, але й запропонує майбутнім матусям досить чіткий алгоритм щодо налагодження гв після пологів, з можливими варіантами перебігу подій. Маємо надію, що вся інформація буде цікавою, корисною та допоможе майбутнім матусям впевнено організувати найкращий початок життя для своєї дитини!

Федорченко Ольга
Федорченко Ольга

Консультант з грудного вигодовування Національного руха в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», мама двох дітей

Федорченко Ольга
Федорченко Ольга

Консультант з грудного вигодовування Національного руха в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», мама двох дітей