Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

Українські традиції, веселі пісні, хороводи, екологічно чисте оточення, гуманістична педагогіка- все це і трошки більше ми передаємо нашим діткам!

Колосочок

«Колосочок» – дитячий етно садок домашнього типу.  Важливе кожне зернятко, вкладене в дитину. З вдячністю передаємо дітям надбання прадідів та з любов’ю плекаємо кожен колосочок…

Українські традиції, веселі пісні, хороводи, екологічно чисте оточення, гуманістична педагогіка- все це і трошки більше ми передаємо нашим діткам. І звісно поважаємо грудне вигодовування, адже з давніх давен в Україні грудне молоко було основою росту малятки.

Раді вітати Вас на Святі, на майданчику Колосочку. Вас чекають майстер-класи з використанням природніх матеріалів, народні ігри, постановка народної казки, жестові ігри та хороводи.

Колосочок
Колосочок

дитячий етно садок домашнього типу

Колосочок
Колосочок

дитячий етно садок домашнього типу