Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Майстер-клас «Ніжний гавайський танець» для матусь с діточками у слінгах

В чому кайф таїтянських рухів: з ними можна імпровізувати майже під будь-яку танцювальну музику! Свобода творчості, свобода тіла. Долучайтеся до нас зі своїми дітками!

Майстер-клас «Ніжний гавайський танець» для матусь с діточками у слінгах

Якщо ви прихильниця слінгоносіння, то це не привід відмовляти собі у танцях, тим більше, що ми впевнені, що це сподобається й вашій дитині! Ми спробуємо вивчити ніжний гавайський танець так, щоб це було корисно вам обом. Будемо м’яко гойдатись як хвиля морська, вивчимо жести та іх значення: жести «алоха», «квітка», «любов», «пташка», «дощик», «сонечко» і ще багато чого, на що здатна наша фантазія. Ми розкажемо цілу історію в танці. Погойдування тіла матері діють на дитину умиротворенно, а жести, якими ми будемо обіймати, погладжувати, трошки лоскотати дуже подобаються малечі. Для вас, як для жінки, майстер-клас надасть можливість доторкнутися до мистецтва гавайського танцю, в якому ви проявите свою жіночність, красу і сексуальність. Для вас, як для матусі, майстер-клас надасть можливість відкрити ще один вимір контакту з дитиною через мову тіла, в якому ви зможете проявити материнську турботу , піклування та невичерпну любов. Алоха!

Vaiteadance
Vaiteadance

Школа танців Полінезії

Vaiteadance
Vaiteadance

Школа танців Полінезії