Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Годувальниця»

Приходьте майструвати терапевтичну ляльку, що особлює ваш настрій на годування грудьми. Це образ годуючої жінки, у якої достатньо молока для вигодовування своєї дитинки!
Обов’язкова попередня реєстрація ==>

Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Годувальниця»

Запрошуємо вас на майстер-клас, де під керівництвом нашої вмілої майстрині, Вікторії Щегельської, ви оволодієте всіма нюансами виготовлення ляльки-годувальниці. Даний різновид ляльки-мотанки є не лише символом турботи, любові та захисту усього роду, це ще й терапевтична лялька, що особлює ваш настрій на годування грудьми. Це образ годуючої жінки, у якої достатньо молока для вигодовування своєї дитинки, що є запорукою гарного росту та розвитку немовляти. Тож давайте залишимо всі хвилювання та упередження щодо здатності жінок годувати грудьми позаду та налаштуємося в ході нашого майстер-класу на вдале і довготривале годування, що приноситиме вам лише радість та задоволення. А власноруч створена лялька-годувальниця буде вашим оберегом протягом всього періоду грудного вигодовування!

На жаль, реєстрація вже закінчена 🙁

На нашому сімейному святі-акції на підтримку грудного вигодовування буде організована поляна, де пройдуть не семінари, а практичні майстер-класи для батьків!
Це буде невелика галявина (15 місць), ми хочемо, щоб це було камерне спілкування, тому вхід туди можливий тільки, якщо ви зареєстровані. Виберіть те, що вам відгукнеться і заповніть поля анкети. До зустрічі на святі!

Вікторія Щегельська
Вікторія Щегельська

Консультант з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», мама двох дітей

Вікторія Щегельська
Вікторія Щегельська

Консультант з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», мама двох дітей