Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Майстер-класи вакцинатора

Знайомство дітей з професіями лікаря і медсестри і відповіді на всі питання батьків про вакцинацію.

Майстер-класи вакцинатора

Ви хочете давати дитині найкраще з перших днів життя. Як, наприклад, грудне молоко – найкраще харчування для немовлят. Так само від народження слід подбати про захист дитини від інфекцій.

Новонароджений одразу контактує зі світом – у пологовому будинку, на вулиці, у лікарні, поліклініці, та навіть вдома із родичами. Якщо ви будете дотримуватися календаря щеплень і вчасно вакцинуєте дитину, тим менше вона наражатиметься на небезпеку захворіти.

Як захистити дитину щепленням, щоб вона могла безпечно контактувати з іншими дітьми у дитячому садку або на дитячому майданчику запитайте у наших лікарів з @vaccination.ua 4-го серпня у Києві – на святі підтримки грудного вигодовування у парку Шевченка. Тренери з вакцинації, сертифіковані ЮНІСЕФ, Наталія Ліхошерстова та Віталій Пермяков будуть проводити “майстер-класи вакцинатора”, де знайомитимуть дітей з професіями лікаря і медсестри і відповідатимуть на всі питання батьків про вакцинацію.

Приходьте, щоб гарно провести час з малечею, дізнатися більше про переваги грудного вигодовування та вакцинації і проконсультуватися з фахівцями, як найкраще попіклуватися про здоров’я дитини.

 

https://www.facebook.com/vaccination.ua/

ГО «ВакциНація»
ГО «ВакциНація»

ГО «ВакциНація»
ГО «ВакциНація»