odnoklassniki path9 g15 vkontakte whatsup 1449088535_18-youtube
Розклад свята / Майстер-класи вакцинатора

Знайомство дітей з професіями лікаря і медсестри і відповіді на всі питання батьків про вакцинацію.

Майстер-класи вакцинатора

Ви хочете давати дитині найкраще з перших днів життя. Як, наприклад, грудне молоко – найкраще харчування для немовлят. Так само від народження слід подбати про захист дитини від інфекцій.

Новонароджений одразу контактує зі світом – у пологовому будинку, на вулиці, у лікарні, поліклініці, та навіть вдома із родичами. Якщо ви будете дотримуватися календаря щеплень і вчасно вакцинуєте дитину, тим менше вона наражатиметься на небезпеку захворіти.

Як захистити дитину щепленням, щоб вона могла безпечно контактувати з іншими дітьми у дитячому садку або на дитячому майданчику запитайте у наших лікарів з @vaccination.ua 4-го серпня у Києві – на святі підтримки грудного вигодовування у парку Шевченка. Тренери з вакцинації, сертифіковані ЮНІСЕФ, Наталія Ліхошерстова та Віталій Пермяков будуть проводити “майстер-класи вакцинатора”, де знайомитимуть дітей з професіями лікаря і медсестри і відповідатимуть на всі питання батьків про вакцинацію.

Приходьте, щоб гарно провести час з малечею, дізнатися більше про переваги грудного вигодовування та вакцинації і проконсультуватися з фахівцями, як найкраще попіклуватися про здоров’я дитини.

 

https://www.facebook.com/vaccination.ua/

ГО «ВакциНація»
ГО «ВакциНація»

ГО «ВакциНація»
ГО «ВакциНація»