Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Майстерня «Веретено»

На святі ми пропонуємо багато цікавих розважаючих активностей разом з дитячою інтернет-книгарнею DODObooks. Книга та іграшка – перше, що приходить на допомогу молодій матусі, яка хоче розвивати свого малюка.

Майстерня «Веретено»

Майстерня іграшок «Веретено»  – майстерня, яка займається виготовленням розвиваючих іграшок ручної роботі. У виробництві іграшок ми зупинили свій вибір саме на театрі – адже це чудовий, цікавий та зрозумілий для дитини спосіб навчання та спілкування. В процесі гри пальчиковими іграшками, дитина розвиває мову та уяву, весело та невимушено пізнає світ, розширює кругозір та навіть вивчає мови. За допомогою казки завжди легко пояснити дитині складні речі, а також зрозуміти саму дитину. Кожна іграшка виробляється руками наших майстрів , які ніколи не візьмуться за роботу у паганому настрої, тому ця іграшка завжди несе любов та тепло.

На святі Грудного вигодовування ми пропонуємо багато цікавих розважаючих активностей разом з дитячою інтернет-книгарнею DODObooks, адже іграшка та книга – перше, з чим знайомиться малюк, через що пізнає світ. Книга та іграшка – перше, що приходить на допомогу молодій матусі, яка хоче розвивати свого малюка. На святі ми пропонуємо багато цікавих повчальних та пізнавальних активностей. Ми покажемо на практиці, як весло можна грати та навчатись одночасно, яке задоволення може отримати від цього як мама, так і малюк. Разом з нами Ви та Ваш малюк зможете пограти у книгу.

Веретено
Веретено

Майстерня іграшок

Веретено
Веретено

Майстерня іграшок