odnoklassniki path9 g15 vkontakte whatsup 1449088535_18-youtube
Розклад свята / Малюнки мехенді хною

Мехенді – це мистецтво розпису тіла візерунками із хни, історія якого налічує багато століть…

Малюнки мехенді хною

Ритми нашого життя з кожним днем все швидше і швидше. У біганині ми часто  забуваємо про себе коханих, про приємні дрібниці саме для себе. Часом “важливі” плани відсувають на неймовірний термін “неважливі”, але приємні події. На нашому заході ви зможете зробити піт-стоп у Білогородскої Олександри і долюбити себе. Невелика дозаправка чудового настрою, можливість зупинитися і розслабитися поки Олександра малюватиме мехенді на вас або ваших малюках. Краса, яку ви заберете із собою, гарантована! 

Мехенді- розпис по тілу хною. На відміну від татуювання є тимчасовим прикрасою тіла. Як традиція, найбільш поширена в арабських країнах, Індії, Північній Африці, Малайзії та Індонезії. В даний час мехенди успішно розвивається в європейських країнах та Америці. Мехенді успішно розвивається, залишаючись незвичайною і захоплюючою прикрасою. Натуральна хна – гіпоалергенна, а отже безпечна для вагітних і дітей.
Білогородська Олександра.

Дружина, мама, творча особистість яка прагне робити жінок унікальними, більш привабливими, впевненішими та найсексуальнішими.
Білогородська Олександра
Білогородська Олександра

майстриня мехенді

Білогородська Олександра
Білогородська Олександра

майстриня мехенді