Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Консультації психолога

SAFE – це групи для батьків, які користуються популярністю у багатьох країніх Европи адже допомагають підвищити батьківську компетентність, краще розуміти потреби дитини та ефективно вирішувати складні ситуації.

Консультації психолога

Ми – команда психологів, які підтримують думку про те, що перший рік життя дитини – це період, коли закладається фундамент для її подальшого психічного розвитку.  Якість спілкування батьків з немовлям, їх здатність бути чутливим до його потреб та розуміти його “мову” виявляєтся вирішальним фактором в цей період.

Вас будуть консультувати:
Кучеровська Наталія – канд. психол. наук, психолог-консультант, ведуча міжнародної програми для майбутніх батьків «SAFE», ведуча програми для батьків і дітей першого року життя «PEKiP», викладач «Школи для бебіситерів» київського сервісу Babysitter4u.

Борковська Яніна – практикуючий психолог, ведуча міжнародної програми для майбутніх батьків «SAFE».

Черкаська Тетяна – нейропсихолог, ведуча міжнародної програми для майбутніх батьків «SAFE».

Познайомитися з нами можна буде у парку Т. Шевченко на святі. Чекаємо!