Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Моя дитина не їсть прикорм!

Що робити, якщо малюк, якому вже треба активно їсти дорослу їжу відмовляється від прикорму? Змушувати або пустити все на самоплив? Розберемося в цьому питанні на нашій лекції разом!

Моя дитина не їсть прикорм!

Здавалося б, що за півроку годування дитинки грудьми, будь-яка жінка стане теоретично та практично підкованим професіоналом у цій царині. Але саме в шість місяців добігає кінця грудне вигодовування за так званим «золотим стандартом» – тобто період, коли дитинці не потрібна ніяка інша їжа, крім материного молока. І настає нова ера – введення прикорму! І знову у годуючої матусі виникає безліч запитань. Чи відрізняється якимсь чином прикорм дитини на гв від того, який отримує дитина на суміші? Чи має доросла їжа витісняти грудне молоко? А що рекомендує для грудничків ВОЗ? А ще додайте сюди психологічні нюанси – наприклад, відсутність у малюка інтересу до дорослої їжі, розлади апетиту, відмову бодай пробувати щось, крім маминого молока – що тоді робити?  Тож якщо ви – мама дитинки на грудному вигодовуванні, якій незабаром виповниться півроку, або саме знаходитеся у процесі ознайомлення вашого малюка з прикормом, ця лекція – для вас!

Ви дізнаєтесь про принципи введення прикорму для малюків на гв, порушення яких може негативно вплинути на поведінку та здоров’я дитини, призводячи до розладів апетиту та навіть бойкоту дорослої їжі. Як уникнути таких неприємностей, а також – якщо вони вже з’явилися –  м’яко відкоригувати процес – розкаже наш лектор Ксенія Соловей.

Соловей Ксенія
Соловей Ксенія

Керівник громадської організації «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», консультант з лактації, перенатальний психолог

Соловей Ксенія
Соловей Ксенія

Керівник громадської організації «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», консультант з лактації, перенатальний психолог