Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Моє нове тіло. Як прийняти зміни зовнішності в материнстві та жити у гармонії з собою

Як обжити своє нове тіло після пологів, пізнати його можливості для радості, та дати собі більше підтримки та миру в душі.

Було б дуже дивно, якби наші тіла залишалися незміненими після таких подій як вагітність та пологи. Але чомусь ці зміни частіше за все називають “фігура зіпсувалась” та хвалять молодих матусь, якщо їм вдалося якомога швидше повернути довагітні стандарти.
Навіть якщо ви бажаєте “працювати над собою”, будете займатись спортом, дотримуватись правильного харчування, тіло швидко не зміниться. А може в вас не має сил та надхнення займатись цим всім, але з новим тілом вам не комфортно, не затишно, але не має куди подітись та прийдеться жити в ньому якісь час.

І тут з’являється вибір: провести весь цей час страждаючи та критикуючи своє тіло та саму себе, (як ліниву та незібрану), або ж обжити своє нове тіло , пізнати його можливості для радості, та дати собі більше підтримки та миру в душі.

Як це зробити – саме про це ми поговоримо з вами на виступі Анни Римаренко! Анна дасть вам підтримку, надхнення та ресурс для того, щоб вам було легше та радісніше вже тут-і-зараз, з тим тілом, яке є сьогодні.

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://forms.gle/GhqBxb5pZaGmZQA69

 

Анна Римаренко
Анна Римаренко

Бодіпозитивний психолог та спікер, плюс-сайз модель, Miss Diamond Top of the World Plus Size

Анна Римаренко
Анна Римаренко

Бодіпозитивний психолог та спікер, плюс-сайз модель, Miss Diamond Top of the World Plus Size