Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Намет «Мати і дитя» годуємо та переодягаємо

Годуємо та переодягаємо !

Намет «Мати і дитя» годуємо та переодягаємо

Дорогі матусі! Ми прагнемо, щоб на нашому заході ви разом із малюками почували себе якомога комфортніше. І для того, щоб це було дійсно так, за підтримки партнерів свята Пампик для вас буде облаштована кімната «Матері і дитини». Там ви зможете погодувати малечу в спокійній обстановці, а також змінити підгузок та перепеленати дитину. Для цього в кімнаті будуть передбачені стільчики для годування, пеленальний столик, вологі серветки та одноразові підгузки від спонсора. А завдяки тому, що всі гігієнічні питання можна буде вирішити швидко та зручно, ви зможете приділити більше уваги всім цікавостям, які чекатимуть на вас на святі!

Пампик – Інтернет-магазин pampik.com – це магазин для дбайливих батьків та їх дітей. У нас є все, що знадобиться вагітним, мамам та їх малюкам!