Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Перші дні грудного вигодовування – добрий старт!

Ви маєте змогу обговорити під час зустрічі з Іриною, що важливо робити в перші дні після пологів для вдалого грудного вигодовування. А також розберете практичні алгоритми – що робити в перші дні, якщо все йде, як планувалося, і також – якщо деякі речі пішли поза планом.

Перші дні грудного вигодовування – добрий старт!

Перші дні грудного вигодовування – добрий старт! Добрий старт – це дуже важливо. Які фактори в пологах впливають на початок годування? Що важливо робити в перші дні після пологів? Чим може здивувати вас новонароджене маля? Чому він знову просить груди, хоча поїв 15 хвилин тому? Чому груди такі м’які? Коли прийде молоко? Як зрозуміти, що з дитиною все в порядку, їй достатньо їжі? А що робити, коли об’єм молока буде збільшуватися? Чи треба щось спеціальне робити з грудьми, дитиною, змінювати своє харчування чи питний режим? Як запобігти лактостазу? Ці та інші питання ви маєте змогу обговорити під час зустрічі з Іриною. А також розберете практичні алгоритми – що робити в перші дні, якщо все йде, як планувалося, і також – якщо деякі речі пішли поза планом.

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://forms.gle/GhqBxb5pZaGmZQA69

Репенко Ірина
Репенко Ірина

Консультант з грудного вигодовування ISIDA Clinic, психолог, сексолог

Репенко Ірина
Репенко Ірина

Консультант з грудного вигодовування ISIDA Clinic, психолог, сексолог