Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Подорож з дитиною на грудному вигодовуванні

У сучасному світі подорожі є обов’язковою та незамінною складовою дозвілля багатьох сімей. Зрозуміло, що з появою малюків життя батьків змінюється докорінно, але чи необхідно відмовлятися від цього, такого приємного та найбільш ресурсного аспекту сімейного відпочинку – подорожей?

Подорож з дитиною на грудному вигодовуванні

У сучасному світі подорожі є обов’язковою та незамінною складовою дозвілля багатьох сімей. Зрозуміло, що з появою малюків  життя батьків змінюється докорінно, але чи необхідно відмовлятися від цього, такого приємного та найбільш ресурсного аспекту сімейного відпочинку – подорожей? Авжеж, ні! Просто тепер вам потрібно зважати на деякі фактори організації поїздок, на які ви раніше не звертали уваги, але ми вам у цьому допоможемо! Наш лектор – консультант з гв та дуже досвідчена мама-мандрівниця Ірина Власова поділиться знаннями з наступних питань:

  • З якого віку можна брати дитину з собою у подорож
  • З якими нюансами ви можете стикнутися в поїздках з дітьми різного віку
  • Чим годувати дитину, яка вже їсть прикорм
  • На що звернути увагу, обираючи житло
  • Який вид транспорту обрати, подорожуючи з дітьми
  • Медичне обслуговування за кордоном та як правильно скласти аптечку

Про все це та ще багато цікавого ви дізнаєтеся на нашій лекції

Власова Ірина
Власова Ірина

мама-мандрівниця, психолог, спеціаліст з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»

Власова Ірина
Власова Ірина

мама-мандрівниця, психолог, спеціаліст з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»