Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

На нашому показі модного одягу для вагітних і годуючих мам ви зможете ознайомитися з новими колекціями двох фірм: Tariva_cotton, Milkywear

Показ мод

Tariva_cotton

Молодий український бренд одягу для вагітних та годуючих жінок, який набирає популярність кожного дня.

tariva

Ми створюємо комфортний і стильний одяг для вагітних та годуючих жінок, тому що знаємо, наскільки важливо не втратити себе як особистість, як красиву і кохану дружину. Залишатися жіночною  і турботливою матусею можливо!

tariva3

В сукнях tariva_cotton ми поєднали ніжність і сексуальність, комфорт і красу, елегантність і натуральність. Наша сукні універсальні, адже їх можна носити до вагітності, в період вагітності та під час годування грудьми. Вони оснащені спеціальними застібками, за допомогою яких матусі несоромлячись можуть погодувати своє малятко,  де б не знаходились.

Ми впевнені, материнство – це щастя, а кожна жінка заслуговує на щастя!

https://www.facebook.com/Tariva.cotton.1/
Milkywear

Milkywear

Трендовий одяг для вагітних та годуючих мам. Актуальні модні тенденції, натуральні матеріали та демократична ціна – ось наша концепція! Серед трендів майбутнього сезону ми обираємо ті моделі, що будуть комфортними для жінок, які готуються чи вже стали матусями. Сучасна жінка веде активний спосіб життя, наш одяг покликаний допомогти їй підкреслити свій смак та свою красу.

Фото 1 Milkywear

А розрізи для годування, якими оздоблені усі наші вироби, зроблять ваші прогулянки комфортними для вас та малюка.

https://www.facebook.com/Milkywear1/

 

Tariva cotton, Milkywear

Одяг для вагітних і годуючих жінок

Tariva cotton, Milkywear

Одяг для вагітних і годуючих жінок