Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

На нашому показі модного одягу для вагітних і годуючих мам ви зможете ознайомитися з новою колекцією: High Heels Mom, Модна мама, Citymama

Показ мод

Сукні та костюми бренду ви зможете побачити на ярмарці свята, а також вони будуть продемонстровані учасницями дефіле на головній сцені.

High Heels Mom – українскій бренд стильного та гарного одягу для майбутніх і годуючих матусь.
HHM знає, що кожна жінка хоче бути жіночною, стильною і красивою в будь-який період свого життя, особліво під час вагітності та материнства. Ми змінюємо стереотип, що одяг для вагітних та годуючих матусь безформний та непривабливий.

Сукні та костюми від HHM – стильні і зручні, враховують модні тенденції в крої, фасон і колір.
hhm
Моделі одягу мають секрети для годування у вигляді потаємних блискавок, що дозволяють мамі непомітно і комфортно годувати малюка грудьми в будь-якій ситуації.Крій суконь, тунік та костюмів HHM універсальний. Вони відмінно сидять на фігурі і після вагітності. Одяг HHM також вибирають дівчата, які тільки планують стати мамами. Саме для них представлені моделі без блискавок.High Heels Mom – це не просто одяг для мам, а стиль активної, елегантною і жіночною дівчини.Плаття HHM можна одягати як зі шпильками на побачення, так і з кедами на прогулянку з дитиною.В одязі High Heels Mom – мама завжди на висоті!
High Heels Mom, Модна мама, Citymama

Одяг для вагітних і годуючих жінок

High Heels Mom, Модна мама, Citymama

Одяг для вагітних і годуючих жінок