Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Консультації по дитячому сну

Приходьте розібратися у спірних питаннях щодо сну дітей на грудному вигодовуванні та налагодити сон дитини виключно м’якими методами та без шкоди для ГВ.

Консультації по дитячому сну

А як нині сплять Ваші малюки? Чи співпадає реальність з Вашими очікуваннями щодо сну немовляти? Чи непокоять Вас нічні пробудження дитини, чутливий сон, засинання біля грудей, короткі денні сни?

Хочете дізнатися, що з цього є віковими особливостями сну маленьких дітей, та чим можна допомогти дитині спати спокійніше?
Приходьте на наше сімейне свято-акцію на підтримку грудного вигодовування, яке відбудеться 4 серпня 2019 року в парку їм. Т.Г. Шевченка (м. Київ) з 11:00 до 19:00, де на Вас чекатиме зона консультування з питань дитячого сну від проекту «Сладких снов».

Тетяна Сологуб, сертифікований консультант з дитячого сну та консультант з грудного вигодовування допоможе Вам розібратися у спірних питаннях щодо сну дітей на грудному вигодовуванні та налагодити сон дитини виключно м’якими методами та без шкоди для ГВ.

А якщо Вашим діткам вже більше 1,5 років, і Ви замислюєтеся над поступовим завершенням ГВ, але не знаєте, з чого почати, як навчити дитину засинати без грудей, що робити з нічними пробужденнями, Вам також до нас! Адже Тетяна має досвід тривалого годування та м’якого завершення ГВ із власною донечкою, а також чималий досвід консультування у цих питаннях.

Тож не пропустіть можливість отримати безкоштовну консультацію спеціаліста на нашому святі та покращити сон дитинки і всіє родини вже найближчим часом!

Бажаємо солодких снів Вашим малюкам!

Тетяна Сологуб
Тетяна Сологуб

Сертифікований консультант з дитячого сну та консультант з грудного вигодовування

Тетяна Сологуб
Тетяна Сологуб

Сертифікований консультант з дитячого сну та консультант з грудного вигодовування