Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Розіграш від ЕКО ПУПС

Трикотажна гігієна ТМ ЕКО ПУПС ТМ ЕКО ПУПС, перший український виробник інноваційних натуральних товарів по догляду за дітьми, запрошує на свято-акцію в підтримку грудного вигодовуванн! На стенді Ви зможете ознайомитися…

Розіграш від ЕКО ПУПС

Трикотажна гігієна ТМ ЕКО ПУПС

ТМ ЕКО ПУПС, перший український виробник інноваційних натуральних товарів по догляду за дітьми, запрошує на свято-акцію в підтримку грудного вигодовуванн!

На стенді Ви зможете ознайомитися з натуральними, сучасними та стильними новинками, особисто протестувати непромокаючі можливості трикотажних підгузків ЕКОПУПСів, двосторонніх непромокаючих пелюшок, мембранних наматрацників, слинявчиків, поглинаючі можливості натуральних вкладишів Abso Maxi, також прийняти участь у розіграші стильних новинок:

  • Трикотажний підгузок Active з вкладишем Abso Maxi;
  • Двостороння непромокаюча пелюшка Eco Cotton;
  • Слинявчик з кишенею Premium.

Для участі в розіграші, необхідно зареєструватися на стенді ТМ ЕКО ПУПС, заповнивши анкету учасника, відвідати розіграш на стенді.

Спеціалісти компанії проведуть для вас цікаві презентації, допоможуть з вибором оптимальної моделі та розміру продукції.

Трикотажна гігієна ТМ ЕКО ПУПС – це натурально, сучасно та стильно!

Створено в Україні

Перший український виробник інноваційних натуральних товарів по догляду за дітьми

Перший український виробник інноваційних натуральних товарів по догляду за дітьми