Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

Ми даруємо подарунки, а ви відповідаєте на цікаві питання!

Розіграш

Перинатальний центр відкрив свої двері у 2012 році і на сьогоднішній день – це повний комплекс амбулаторних і стаціонарних послуг в акушерстві, неонатології, гінекології, педіатрії. Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень за для вашого здоров’я і здоров’я ваших дітей. Наша організація є провідним центром в наданні спеціалізованої допомоги малюкам, що народилися передчасно. Кожен день ми прагнемо допогти жінкам в їх щасливому старті в материнства, комфотрній і радісній вагітності і забезпечити збереження здоровя сім’ям і новим полінням. Ми турбуємось про те, щоб кожна сім’я, що звертається до нас, отримала кваліфіковану медичну допомогу в комфортних і зручних умовах із застосуванням сучасних технологій та індивідуального підходу в кожній ситуації. Також ми завжди раді теплому і доброзичливому спілкуванню з нашими пацієнтами, матусями і малюками, готові підтримувати ініціативи, що мають на меті покращення здоров’я жінки, створення цінності сімї та турботи про малят.

Всі ми розуміємо, що в цих питаннях чи не найголовніше значення має грудне вигодовування, тому колектив перинатального центру із задоволенням підтримує сімейне свято-акцію на підтримку грудного вигодовування в парку Шевченка, де ви можете взяти участь у вікторіні із розіграшем призів, а також отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання від лікарів перинатального центру. Дуже раді бути в допомогу вам і вашим сім’ям.
pc-Перинатальний центр міста Києва із задоволенням пропонує взяти участь у вікторіні під час свята на підтримку грудного вигодовування! Ми даруємо подарунки, а ви відповідаєте на цікаві питання! Той, хто дасть найбільшу кількість правильних відповідей отримає сертифікат на пологи в перинатальному центрі, всіх інших учасників чекає безліч подарунків! Прихоплюйте з собою гарний настрій та почуття гумору! Чекаємо вас на святі!

повний комплекс амбулаторних і стаціонарних послуг в акушерстві, неонатології, гінекології, педіатрії

повний комплекс амбулаторних і стаціонарних послуг в акушерстві, неонатології, гінекології, педіатрії