Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Сенсорна галявина

Запрошуємо дорослих та малят на «Сенсорну галявину» від української компанії Сенсорія!

Сенсорна галявина

Український виробник Сенсорія запрошує дорослих і малюків відвідати “Сенсорну галявину”! Тут ви зможете дінатись більше про сенсорну інтеграцію й розвиток дітей, отримати новий сенсорний досвід за допомогою унікальних інструментів: сенсорних кульок та лабіринтів, еластичних панчох для тіла, «Яйця-райця», Підвісу-гнізда, балансувального стільчика та інших не менш цікавих виробів!

Команда представить для вас інтерактивний простір, де кожен виріб допомагає налаштувати зв’язок із власним тілом, гармонізувати сенсорні імпульси, розвивати координацію, моторику, покращувати м’язовий тонус, підвищувати рівень концентрації й уваги, розслабитись, заспокоїтись та подолати стрес!

Сенсорія – молодий вітчизняний проект, місія якого полягає в створенні корисних, креативних й веселих речей, що допомагають знайти шлях до себе та розкрити внутрішній потенціал. В основі діяльності компанії покладена теорія, принципи сенсорної інтеграції Енн Джин Айрес та її послідовниці-практика Ули Кіслінг. За кожним виробом – сучасний досвід в напрямі сенсорної інтеграції, власні напрацювання й відкрита співпраця з фахівцями з розвитку, психологами, корекційними педагогами.

Оскільки теорія сенсорної інтеграції лише починає входити в ужиток українців – команда Сенсорії виступає також як просвітницький проект, що дає розуміння важливості застосування цього методу як базису для формування всіх подальших навиків й умінь і гармонійного розвитку. Вироби стануть у пригоді монтессорі-педагогам, дитячим, дорослим і родинним психологам, корекційним педагогам та батькам, які турбуються про розвиток власних малюків.

Сенсорія
Сенсорія

Унікальні іграшками, які сприяють сенсорному розвитку та інтеграції

Сенсорія
Сенсорія

Унікальні іграшками, які сприяють сенсорному розвитку та інтеграції