Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Таткова допомога при коліках

Як тато може допомогти дитині полегшити коліки? Ми навчимо вас цьому на нашому практикумі! Обов’язкова попередня реєстрація ==>

Таткова допомога при коліках

Народження дитинки – це, без сумнівів, величезне щастя для батьків, проте перші місяці для більшості виявляються водночас і достатньо виснажливим періодом. Та всупереч думці, що потреби маленької дитини може задовольнити лише мама, існує досить багато елементів догляду, у яких таткова учать не лише можлива, але і вкрай необхідна для фізичної та психологічної підтримки жінки. Особливо цінною така допомога видається в періоди коліків та газиків чи просто вечірніх хвилювань через накопичену за день напругу. Тож на нашій зустрічі-практиці педіатр Марія Бондаренко допоможе вам оволодіти немедикаментозними прийомами полегшення цих станів, доступними для виконання в тому числі й татусям. Ми заохочуємо вас до спільної участі у даному практикумі, адже хто як не тато може прийти на допомогу у складні моменти і дати стомленій за день мамі трохи часу для перепочинку!

На жаль, реєстрація вже закінчена 🙁

На нашому сімейному святі-акції на підтримку грудного вигодовування буде організована поляна, де пройдуть не семінари, а практичні майстер-класи для батьків!
Це буде невелика галявина (15 місць), ми хочемо, щоб це було камерне спілкування, тому вхід туди можливий тільки, якщо ви зареєстровані. Виберіть те, що вам відгукнеться і заповніть поля анкети. До зустрічі на святі!

 

Бондаренко Марія
Бондаренко Марія

Педіатр, консультант з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»

Бондаренко Марія
Бондаренко Марія

Педіатр, консультант з грудного вигодовування Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»