Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Все що ви хотіли знати про властивості грудного молока, але боялись запитати

Саме тут ми із впевненістю та доказами розсіюємо міфи про суворі дієти і пояснюємо кому вигідно дослідити бактеріальний склад вашого молока. Якщо вас також цікавить наукова сучасна інформація про зміни молока, то запрошуємо на нашу лекцію!

Все що ви хотіли знати про властивості грудного молока, але боялись запитати

Багато питань стосовно складу, зберігання, зціджування, залежності від дієти матері залишаються досить суперечливими, а відповіді надто різноманітними, щоб зрозуміти істину. Хто ще розв’яже ці суперечки як не Банк грудного молока в Перинатальному центрі? Саме тут молоко досліджується на якісний та бактеріологічний склад, саме тут є можливість спостерігати за тим, як змінюється склад молока в залежності вид віку та стану здоров’я малюка. Саме тут ми із впевненістю та доказами розсіюємо міфи про суворі дієти і пояснюємо кому вигідно дослідити бактеріальний склад вашого молока. Якщо вас також цікавить наукова сучасна інформація про зміни молока в залежності від способу зціджування, як саме змінюються імунологічні властивості молока під час замороження або пастеризації, чи дійсно «щось є» в молоці після 2-х років лактації, по зовнішній вигляд і запах грудного молока і яким він «повинен» бути, то запрошуємо на нашу лекцію від першого в Україні Банку грудного молока!

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://forms.gle/GhqBxb5pZaGmZQA69

Ірина Лазо
Ірина Лазо

Консультант з лактації Банка грудного молока, акушер-гінеколог

Ірина Лазо
Ірина Лазо

Консультант з лактації Банка грудного молока, акушер-гінеколог