Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Як поєднати роботу та грудне вигодовування – особистий досвід

Я бажаю усім нашим жінкам мати можливість годувати своїх дітей грудним молоком якнайдовше. Щоб не пропонували нам, і як би не рекламували «корисні» молочні суміші поважні виробники, ми розуміємо, що нема нічого корисного за молоко матері!

Як поєднати роботу та грудне вигодовування – особистий досвід

Саме грудне вигодовування забезпечує високий рівень іммуного захисту дитини. Якщо мама розуміє і усвідомлює, що саме її молоко – це найважливіша складова фізіологічного здоров’я дитини, вона якнайдовше зберігає лактацію і процес годування грудним молоком.

Я щаслива мама, бо змогла зберегти грудне вигодовування, незважаючи на те, що вже працювала. Але для мене було принциповим зберегти роботу і вигодовування. Адже годування дитини грудним молоком – це своєрідне спілкування, під час якого відчуваєш взаємну любов, тепло та ніжність. Той час для мене залишився найщасливішим!

Я бажаю усім нашим жінкам не втратити це відчуття, мати можливість годувати своїх дітей грудним молоком якнайдовше. Щоб не пропонували нам, і як би не рекламували «корисні» молочні суміші поважні виробники, ми розуміємо, що нема нічого корисного за молоко матері!

Тому я активно підтримую ініціативи і роботу організацій,які популяризують грудне вигодовування і надають допомогу молодим мамам.
Вже кілька років я сприяю роботі команди Національного руху щодо підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки України». Робота цього Руху дає можливість молодим мамам отримати відповіді на безліч запитань з питань не лише вигодовування, а з багатьох питань молодих мам.

 

Сисоєнко Ірина
Сисоєнко Ірина

Народий депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я, мама з успішним досвідом годування грудьми

Сисоєнко Ірина
Сисоєнко Ірина

Народий депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я, мама з успішним досвідом годування грудьми