Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.

Шановні мамусі і татусі! Ви вважали, що в конкурсах та змаганнях можуть приймати учать тільки дітки, які вже вміють вправно ходити та говорити? Цього року ми доведемо, що це не так! Спеціально для найменших нестримних непопосид на нашому святі ми влаштуємо особливе змагання – забіг повзунів.

Забіг повзунів!

Запрошуємо до участі у забігу сімей з дітками від 7 до 12 місяців. А для того, щоб у всіх були рівні шанси на перемогу, малюки будуть поділені на 2 вікові категорії: 7-9 місяців та 10-12 місяців. Це змагання можна буде по праву назвати сімейним, адже батьки зможуть активно допомагати своєму маленькому спортсмену не збитися з доріжки та дістатися фінішу першим. Найспритніші та найшвидші повзунки, як справжні чемпіони, будуть нагороджені призами. Гарний настрій, незабутні враження та нестандартні фото на пам’ять про цю подію гарантовані! Тож поспішіть зареєструватися, адже кількість місць обмежена.

Реєстрація закрита. Дякуємо за увагу!