Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Годування грудьми після року, як та навіщо?

Вам теж вже казали, що після року час припиняти годування грудьми, адже в вашому молоці вже нічого немає, чи через те, що ви балуєте таку дорослу дитину? Ви з цим згодні? Запрошуємо вас на лекцію, -з якої ви дізнаєтеся про всі нюанси годування дитини, яка вже може казати «циця»! Ця лекція буде супроводжуватися сурдоперекладом.

Годування грудьми після року, як та навіщо?

У нашому суспільстві існує думка, що годувати дитину треба до року – хтось говорить, що в молоці після року нічого немає, хтось – що це вже просто баловство. У годуючої мами часто виникають суперечливі відчуття чи права вона, що продовжує годувати? А може вже треба щось із цим робити – а то буде смоктати до школи … А є годувальниці, які дуже втомилися і хочуть миттєвого припинення годування грудьми, але страшно нашкодити малюкові, не хочеться його образити. Інші мами, маючи якісь захворювання – відтягують своє лікування доки не відлучать від грудей. Це все питання годування старших діток!

Отже, що ж очікує вас на лекції? Я розповім вам про те, як відбувається годування малюків, що підросли – про особливості нічних і денних годувань, про вибір місць для годування і про поведінку дітей біля грудей. Про те, що і як їдять діти окрім грудей, про те, як готуватися до завершення ГВ. Поговоримо про те, яку позицію зайняти мамі по відношенню до близького оточення вигодовуючи малечу, а також про здоров’я мами яка годує більше року. І з задоволенням відповім на всі ваші запитання в рамках моєї теми. До зустрічі в парку Шевченка!

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://goo.gl/forms/sc0S6TZ8ikZWepbo2

Увага! Ця лекція буде супроводжуватися сурдоперекладом – запросіть на неї своїх знайомих, яким це буде важливо!

Соловей Ксенія
Соловей Ксенія

Керівник громадської організації «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», консультант з лактації, перинатальний психолог, мама двох доньок

Соловей Ксенія
Соловей Ксенія

Керівник громадської організації «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», консультант з лактації, перинатальний психолог, мама двох доньок