Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Розклад свята / Здоров’я малюка до року

Перший рік життя малюка – найважчий для батьків і викликає масу питань.
Головне – про здоров’я малюка. Лікар нашого свята із задоволенням відповість на всі! Готуйте свої питання, чекаємо на вас! Ця лекція буде супроводжуватися сурдоперекладом.

Здоров’я малюка до року

Грудне вигодовування починається одразу після народження. В пологовому будинку мамі допомагають акушерки і лікарі, консультант з грудного вигодовування. Там все ясно і зрозуміло. Але на 3-4 день – ви вже вдома, де на вас чекають нові «випробування» – дитина продовжує своє пристосування до життя «поза мамою», її поведінка змінюється, з‘являються так звані «транзиторні» або перехідні стани, які є фізіологічними, але часто викликають занепокоєння і багато питань.
Чи впливає грудне вигодовування на ці стани? Чи є зв‘язок між дієтою мами і здоров‘єм малюка? Саме ці складні і не дуже питання ми обговоримо на зустрічі з лікарем-педіатром Крепак Марією.

Обов’язкова реєстрація на лекцію: https://goo.gl/forms/sc0S6TZ8ikZWepbo2

Увага! Ця лекція буде супроводжуватися сурдоперекладом – запросіть на неї своїх знайомих, яким це буде важливо!

Крепак Марія Сергіївна
Крепак Марія Сергіївна

Лікар-педіатр клініки ISIDA, мама двох хлопчиків

Крепак Марія Сергіївна
Крепак Марія Сергіївна

Лікар-педіатр клініки ISIDA, мама двох хлопчиків