Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Медіа-партнери
teddy_info_logo-500x200

«ТЕДДІ-клуб» ─ національний проект для батьків

«ТЕДДІ-клуб» ─ це сучасний портал для батьків, який надає інформаційну підтримку з питань планування та перебігу вагітності, народження дитини, здоров’я та виховання дітей, психології сімейних стосунків.

«ТЕДДІ-клуб» ─ це коло друзів і однодумців, TEDDY-яльних батьків, у якому завжди цікаво та пізнавально! Приєднуйтесь!

moi-rebenok

Це надійний помічник, добрий друг і порадник вашої родини! Перший український журнал для мам і тат!

Все про вагітність, поради та рекомендації майбутнім мамам. Перші дні і місяці малюка, грудне вигодовування. Консультації лікарів, методики виховання, дитяча психологія, корисне харчування та багато іншого.

лого для сайта

«Мамина Карта універсальна» – це мультибрендова клубна карта для мам, яка дає їм можливість:
– Отримувати знижки на товари і послуги в партнерській мережі «Маминої Карти».
– Відвідувати (на бонусної основі) заходи для мам і всієї родини (виставки, конференції та ін.).
– Бути присутнім на безкоштовні освітні вебінарах для мам.
– Відвідувати закриті семінари «Зустрічі мам».
– Ставити запитання фахівцям і мамам-експертам на порталі mamimakarta.com.ua

znaika

Це:

інтернет-магазин розвиваючих іграшок, Клуб активних батьків (цікаві і корисні сімейні екскурсії та подорожі (навіть за межі України!), курси і творчі майстер-класи для дітей …) та ін. І просто неформальне об’єднання прихильників «усвідомленого» батьківства української інтелектуальної еліти, яка має спільні з провідними психологами та педагогами погляди на сприйняття і виховання дітей як особистостей 🙂

P.S. У вересні нам виповниться 16 років:)

ТвойМалыш

Це унікальний ресурс для сучасних дбайливих мам з усієї України.

На сторінках журналу і сайту кожна мама знайде найбільш повні відповіді на всі свої питання, що стосуються вагітності та пологів, материнства, здоров’я не тільки свого малюка, але і всієї сім’ї, розвитку крихти від самого його народження і до 7 років. Також тут вас чекає безліч інтерактивних сервісів, конкурсів та акцій.

uaua

Портал для батьків і тих хто тільки планує ними стати. Перший в Україні ресурс, віповідний міжнародному HON-кодексу. Ви знайдете: унікальні сервіси, такі як календар овуляції, бюджет на вагітність та пологи, вагітність по тижнях, планувальник харчування; консультації кращих фахівців, цікаві матеріали про виховання та дозвілля вашого малюка, поради практикуючих психологів і багато іншого. UAUA.info – найбільший в Україні форум для мам.

mamawow

МамаWOW – это сайт о мамах и для мам, о детях и для детей, о папах и для пап. Это дружная семья единомышленников, которые понимают, что счастье находится в наших руках. Жизнь – это WOW! Иногда для того, чтоб вершить великие дела, нам просто не хватает капельки вдохновения! Залетайте и ощутите вкус жизни в стиле WOW!:)

mama.ua

Це віртуалній Клуб щасливих мам, де можна отримати вичерпну інформацію про вагітність, пологи, догляд за дітьми і вихованню, а також про побудову гармонійної і щасливої родини. Це кращий портал для всіх батьків України.

LOGO-tsybenko_olga

Більше 5 років присвячує всю себе фотографії. Фотосесія вагітності і новонароджених діток до 14 днів – основні і улюблені напрямки зйомки. Новонароджених малюків Ольга знімає 3 роки і вже 2 роки проводить навчальні майстер-класи по всій Україні.