Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
Медіа-партнери
moi-rebenok

Це надійний помічник, добрий друг і порадник вашої родини! Перший український журнал для мам і тат!

Все про вагітність, поради та рекомендації майбутнім мамам. Перші дні і місяці малюка, грудне вигодовування. Консультації лікарів, методики виховання, дитяча психологія, корисне харчування та багато іншого.

mamawow

МамаWOW – это сайт о мамах и для мам, о детях и для детей, о папах и для пап. Это дружная семья единомышленников, которые понимают, что счастье находится в наших руках. Жизнь – это WOW! Иногда для того, чтоб вершить великие дела, нам просто не хватает капельки вдохновения! Залетайте и ощутите вкус жизни в стиле WOW!:)

teddy_info_logo-500x200

«ТЕДДІ-клуб» ─ національний проект для батьків

«ТЕДДІ-клуб» ─ це сучасний портал для батьків, який надає інформаційну підтримку з питань планування та перебігу вагітності, народження дитини, здоров’я та виховання дітей, психології сімейних стосунків.

«ТЕДДІ-клуб» ─ це коло друзів і однодумців, TEDDY-яльних батьків, у якому завжди цікаво та пізнавально! Приєднуйтесь!

лого для сайта

«Мамина Карта універсальна» – це мультибрендова клубна карта для мам, яка дає їм можливість:
– Отримувати знижки на товари і послуги в партнерській мережі «Маминої Карти».
– Відвідувати (на бонусної основі) заходи для мам і всієї родини (виставки, конференції та ін.).
– Бути присутнім на безкоштовні освітні вебінарах для мам.
– Відвідувати закриті семінари «Зустрічі мам».
– Ставити запитання фахівцям і мамам-експертам на порталі mamimakarta.com.ua

mama.ua

Це віртуалній Клуб щасливих мам, де можна отримати вичерпну інформацію про вагітність, пологи, догляд за дітьми і вихованню, а також про побудову гармонійної і щасливої родини. Це кращий портал для всіх батьків України.

uaua

Портал для батьків і тих хто тільки планує ними стати. Перший в Україні ресурс, віповідний міжнародному HON-кодексу. Ви знайдете: унікальні сервіси, такі як календар овуляції, бюджет на вагітність та пологи, вагітність по тижнях, планувальник харчування; консультації кращих фахівців, цікаві матеріали про виховання та дозвілля вашого малюка, поради практикуючих психологів і багато іншого. UAUA.info – найбільший в Україні форум для мам.