odnoklassniki path9 g15 vkontakte whatsup 1449088535_18-youtube
ГОДУВАННЯ ГРУДЬМИ – ОСНОВА ЖИТТЯ

Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування (WABA) | Всесвітній тиждень грудного вигодовування

У світі, повному нерівності, криз та бідності, грудне вигодовування вважається основою міцного здоров’я  немовлят та матерів на все життя. Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування (WABA) з радістю проголошує гасло Всесвітнього тижня грудного вигодовування 2018:

UKR_logo_WBW_2018

Логотипом Всесвітнього тижня грудного вигодовування в рамках кампанії з реалізації програми «Цілі Сталого Розвитку» (WBW-SDGs) є така тріада: двоє дорослих та немовля, цей образ підкреслює важливість спільної діяльності із захисту, заохочення та підтримки грудного вигодовування. Гілки, листя та паростки символізують зростання і розвиток. Лінія, що йде від тріади і переходить  в листя – це зв’язок між грудним вигодовуванням та харчуванням, продовольчою безпекою та подоланням бідності. Це відображення гасла Всесвітнього тижня грудного вигодовування 2018 року «Годування грудьми –  основа життя». Графічне зображення кольору охри Всесвітнього тижня грудного вигодовування в рамках кампанії з реалізації програми «Цілі Сталого Розвитку» (WBW-SDGs ) відповідає Тематичній Області 1.

Грудне вигодовування запобігає голоду та недоїданню в усіх його проявах і гарантує безпеку харчування для немовлят, навіть у час кризи. Без необхідності збільшувати витрати сім’ї грудне вигодовування є недорогим способом годування немовлят, воно сприяє подоланню бідності. Харчування, продовольча безпека та подолання бідності є основою реалізації програми Організації Об’єднаних Націй  «Цілі Сталого Розвитку».

Цілі Всесвітнього тижня грудного вигодовування – 2018

ІНФОРМУВАТИ: людей про те, як грудне вигодовування пов’язане з питаннями харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

ЗАКРІПИТИ: грудне вигодовування як один із ключових аспектів в рамках програми харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

ЗАЛУЧИТИ ДО УЧАСТІ: окремих осіб та організації, що працюють над цими питаннями.

ЗАОХОЧУВАТИ: до дій, що сприятимуть грудному вигодовуванню, в рамках впровадження стратегій з харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

Ми повинні докласти всіх зусиль для забезпечення росту, розвитку та виживання дітей у всьому світі.

Джерело: http://worldbreastfeedingweek.org/
Переклад: Вярвельска Галина