Shape Created with Sketch. Shape Created with Sketch. odnoklassniki Created with Sketch. path9 Created with Sketch. Shape Created with Sketch. g15 Created with Sketch. vkontakte Created with Sketch. whatsup Created with Sketch. 1449088535_18-youtube Created with Sketch.
ГОДУВАННЯ ГРУДЬМИ – ОСНОВА ЖИТТЯ

Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування (WABA) | Всесвітній тиждень грудного вигодовування

У світі, повному нерівності, криз та бідності, грудне вигодовування вважається основою міцного здоров’я  немовлят та матерів на все життя. Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування (WABA) з радістю проголошує гасло Всесвітнього тижня грудного вигодовування 2018:

UKR_logo_WBW_2018

Логотипом Всесвітнього тижня грудного вигодовування в рамках кампанії з реалізації програми «Цілі Сталого Розвитку» (WBW-SDGs) є така тріада: двоє дорослих та немовля, цей образ підкреслює важливість спільної діяльності із захисту, заохочення та підтримки грудного вигодовування. Гілки, листя та паростки символізують зростання і розвиток. Лінія, що йде від тріади і переходить  в листя – це зв’язок між грудним вигодовуванням та харчуванням, продовольчою безпекою та подоланням бідності. Це відображення гасла Всесвітнього тижня грудного вигодовування 2018 року «Годування грудьми –  основа життя». Графічне зображення кольору охри Всесвітнього тижня грудного вигодовування в рамках кампанії з реалізації програми «Цілі Сталого Розвитку» (WBW-SDGs ) відповідає Тематичній Області 1.

Грудне вигодовування запобігає голоду та недоїданню в усіх його проявах і гарантує безпеку харчування для немовлят, навіть у час кризи. Без необхідності збільшувати витрати сім’ї грудне вигодовування є недорогим способом годування немовлят, воно сприяє подоланню бідності. Харчування, продовольча безпека та подолання бідності є основою реалізації програми Організації Об’єднаних Націй  «Цілі Сталого Розвитку».

Цілі Всесвітнього тижня грудного вигодовування – 2018

ІНФОРМУВАТИ: людей про те, як грудне вигодовування пов’язане з питаннями харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

ЗАКРІПИТИ: грудне вигодовування як один із ключових аспектів в рамках програми харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

ЗАЛУЧИТИ ДО УЧАСТІ: окремих осіб та організації, що працюють над цими питаннями.

ЗАОХОЧУВАТИ: до дій, що сприятимуть грудному вигодовуванню, в рамках впровадження стратегій з харчування, продовольчої безпеки та подолання бідності.

Ми повинні докласти всіх зусиль для забезпечення росту, розвитку та виживання дітей у всьому світі.

Джерело: http://worldbreastfeedingweek.org/
Переклад: Вярвельска Галина